Угода користувача

MyBB надає послуги приватним особам і організаціям, згодним з правилами, викладеними нижче. Ця умова є необхідною, але недостатньою: MyBB має право відмовити в наданні послуг будь-кому. відповідно до їх власних поглядів.

Користувач погоджується з тим, що використання форуму - повністю його ризик. Форум, надається «як є»: тобто без будь-яких гарантій, які висловлено або які лише маються на увазі.

Адміністрація MyBB не несе відповідальності за вміст форумів своїх користувачів.

Адміністрація MyBB не дає ніяких гарантій щодо акуратності, коректності або повноти будь-якої інформації, розміщеної на форумах користувачів, і не несе відповідальності за:

  • будь-які помилки або неточності, які виникли внаслідок використання подібної інформації;
  • будь-які збої комп'ютерного обладнання, що сталися в процесі надання послуг, а також за затримки і збої в наданні послуг;
  • будь-які втрати або пошкодження, спричинені вмістом або сервісами, наданими форумами користувачів.

Думки і судження, висловлені на форумах користувачів, не обов'язково відображають думку Адміністрації MyBB.

MyBB залишає за собою право припиняти неправомірне використання сервісу, в тому числі закривати доступ до сервера і ліквідувати розміщену інформацію.

Користувач є в повній мірі відповідальним за всі дії, що відбуваються під його реєстраційним ім'ям і паролем на його форумі, що належить MyBB.

Користувач зобов'язується не використовувати послуги MyBB для цілей, що суперечать Російському законодавству, порушують конфіденційність інформації або спричиняють збої в роботі системи. У разі порушення цього зобов'язання будь-які дані користувача можуть бути видалені без попередження.

Користувач в повному обсязі несе відповідальність за всю інформацію, що розміщується їм самим або третіми особами, в межах наданого йому форуму і будь-яким способом доступну з мережі Інтернет. MyBB не несе ніякої відповідальності за інформацію, розміщену на форумах Користувачами сервісу або третіми особами.

MyBB не несе відповідальності за можливі перебої в наданні послуг. MyBB не гарантує, що надання послуг не буде перервано, що програма, що обслуговує сервіс, не містить помилок або що такі помилки будуть виправлятися.

На MyBB категорично заборонено:

  • Розміщувати (робити доступним ззовні) будь-який контент, пов'язаний (але не обмежуючись цими умовами) з оголенням тіла неповнолітніх, а так само і посилань на такі ресурси.
  • Закликати до протиправних дій і порушення чинного законодавства РФ.
  • Велика кількість нецензурних або блюзнірських висловлювань.
  • Вирази ненависті чи неприязні до окремих людей, груп або організацій.

За порушення вимог до контенту форум може бути видалено без попередження.

MyBB має право (але не зобов'язання) видалити форум, на якому не було жодного нового повідомлення протягом останнього року.

MyBB має можливість безкоштовно розміщувати форуми своїх користувачів за рахунок спонсорської підтримки рекламодавців. Тому ми залишаємо за собою право розміщувати на Вашому форумі рекламну інформацію у вигляді банерів і рекламних оголошень без шкоди для змісту Вашого форуму.

MyBB має право змінювати деякі характеристики банерної реклами на Вашому форумі.

MyBB не несе відповідальності перед третіми особами у зв'язку з ситуаціями, пов'язаними з порушенням авторських прав третіх осіб користувачами сервісу.

Користувач як Адміністратор форуму стверджує, що його форум не містить матеріалів, права на які належать третім особам.

Послуги надаються в тому вигляді, в якому вони розроблені системою MyBB. Користувач не має права вимагати від MyBB модернізації або зміни процесу надання послуг відповідно до його особистих потреб.

Кожний користувач сервісу безкоштовних форумів MyBB автоматично підписується на розсилку новин про роботу сервісу, що виходить не частіше разу на тиждень.

Поточну угоду може бути змінено MyBB в односторонньому порядку, про що користувача буде своєчасно сповіщено.

Створюючи свій форум на MyBB, Ви повністю приймаєте цю Угоду. З найкращими побажаннями, Адміністрація MyBB.